Radio Opole gra z Gwardią!

16 wrz 2021 |

Trwająca od lat współpraca opolskiej rozgłośni radiowej z naszym Klubem będzie kontynuowana i systematycznie poszerzana!

Trwająca od lat współpraca opolskiej rozgłośni radiowej z naszym Klubem będzie kontynuowana i systematycznie poszerzana!

Tradycyjnie będziemy się nadal wspomagać marketingowo – podkreśla Karina Radomska, prezes Gwardii. – Radio jest dużą rozgłośnią, więc godnie nas reklamuje na arenie ogólnopolskiej. Cieszymy się, że współpraca trwa, że będziemy gościć na waszej antenie. Myślę, że będziemy kawałek po kawałku zdradzać kulisy z gwardyjskiej szatni i nie tylko – zapowiada.

Zapowiedzi meczów na antenie opolskiej rozgłośni, relacje z meczów Gwardzistów, wywiady z reprezentantami naszego Klubu… Dzieje się dużo, a będzie działo się jeszcze więcej!

Ta współpraca kwitnie od lat, chcieliśmy to wszystko spisać – mówi Adam Ramczykowski, dyrektor marketingu Radia Opole. – Wspieramy się mocno marketingowo i promocyjnie. Nie wyobrażamy sobie, żeby Radia Opole nie było na Gwardii, a Gwardii na antenie Radia Opole. Dla tak ważnego klubu dla naszego regionu, dla naszego miasta, dla Opola robimy wszystko, żeby wspierać Gwardię, aby jak najwięcej kibiców było na trybunach w Stegu Arenie – dodaje.