Zapowiedź przedmeczowa 24. serii PGNiG Superligi.

21 kwi 2023 | Różne

W 24. serii PGNiG Superligi Gwardia podejmie we własnej hali Pogoń Szczecin.

Po paśmie porażek i zmianach w sztabie szkoleniowym, Gwardię czekają trzy najważniejsze mecze w sezonie. W pierwszym starciu o utrzymanie opolanie zmierzą się z ekipą ze Szczecina. W jesiennym meczu tych drużyn lepsza okazała się Pogoń i mimo, iż w tabeli goście plasują się na ostatnim miejscu, to Gwardia ma tylko trzy punkty przewagi nad Portowcami. Wszystkie zespoły z miejsc 10-14 mają przysłowiowy „nóź na gardle”, a zatem do samego końca emocji w Superlidze nie zabraknie, a sobotnie spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie. 

O wypowiedź przed tą serią poprosiliśmy obrotowego Gwardii Opole - Pawła Stempina.


 

Paweł Stempin: „Do końca sezonu zostały nam trzy arcyważne mecze. Zdajemy sobie sprawę, że nasza sytuacja w tabeli jest bardzo zła i musimy na meczu dać z siebie 120%. Mimo zmian w sztabie szkoleniowym staramy się skupić tylko na jednym celu - wygrać pozostałe spotkania. Pogoń Szczecin to waleczna drużyna, która na pewno zrobi wszystko by zdobyć punkty. Musimy wyeliminować proste błędy i straty, a także wykorzystywać dogodne sytuacje w ofensywie. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy to my mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Potrzebujemy Waszego wsparcia. Bez pomocy kibiców będzie nam bardzo ciężko walczyć w tym meczu. Limit porażek już wyczerpaliśmy. Dlatego zapraszam wszystkich w sobotę o 19.00 do Stegu Areny.”

 

24. seria: KPR Gwardia Opole - Sandra Spa Pogoń Szczecin

Sobota, 22.04.2023, godzina 19:00

Stegu Arena w Opolu

Transmisja: emocje.tv